לוגו LINERA
0

אנחנו דואגים לסביבה

אנחנו מעלים את נושא המודעות לטקסטיל אקולוגי, אחריות סביבתית וסחר הוגן. רוב האנשים לא משקיעים הרבה מחשבה על הידיעה שבמצעים שהם מתעטפים בלילה יש השפעה סביבתית משמעותית וארוכת שנים. למעשה, רוב האנשים לא מכירים לעומק את ההבדלים בין סוגי הבדים שונים, היתרונות והחסרונות שלהם והאופן בו הם משפיעים על החיים של כולנו.

סיבים טבעיים

לבדים טבעיים יש חותם סביבתי קטן יותר כיוון שהם מיוצרים עם פחות התערבות כימית והם מתפרקים באופן טבעי
אייקון דף הבית
צמר גפן בשדה
ידיים מלאות בצמר

מעובד, לא סינטטי

בדים שעברו תהליך סינטטי הם אחד המזהמים הגדולים ביותר של תעשיית הטקסטיל מכיוון שהם אינם מתפרקים באופן טבעי. זה יוצר כמויות עצומות של זיהום סביבתי שישאר איתנו שנים רבות קדימה.
אייקון דף הבית

מתכלה

בנוסף ליתרון הסביבתי בדים טבעיים הם בעלי כושר ספיגה טוב ובעלי עמידות גבוהה הבדים הטבעיים הם בדים נושמים שמאפשרים ויסות טמפרטורה ואוורור של הגוף
אייקון דף הבית
מפעל טקסטיל
משי קלוע לצמה
בעת עיבוד הסיבים טבעיים, אחרי שהוסרו ממנה שאריות של שעווה וחלבונים, נותר פולימר טבעי של תאית טהורה. פולימר זה מאורגן במבנה סיבי הנותן לו כוח, עמידות וגמישות יוצאי דופן. והוסרו ממנה שאריות של שעווה וחלבונים, נותר פולימר טבעי של תאית טהורה. פולימר זה מאורגן במבנה סיבי הנותן לו כוח, עמידות וגמישות יוצאי דופן.
אייקון דף הבית
X

Dream List

0
  סל הקניות שלך ריק :(חזרה לחנות

  LINERA'S MENU

  ערכות
  מצעים

  מצעים
  בדידים

  מצעים

  מתנה יוקרתית לאהובים שלכם

  קולקציית "Ultra soft - "Harmony

  “בקרני השמש הראשונות של האביב , זו הזדמנות להתחדשות ולפתיחת פרק חדש בבית ובלב. חוו התחלות חדשות עם מוצרים מובחרים שמעניקים יופי, חמימות, וחיבור, דרך חגיגה של צבעים וטקסטורות המזמינה את הטבע החוצה פנימה.”