שאלות תשובות

אנחנו עושים ככל שביכולתנו שכל חבילה שהוזמנה תצא עד השעה 15:00 מהחנות (ונדיר שזה לא קורה 😉
החבילה תגיע בטווח של שניים עד חמישה ימי עסקים. כמובן שאם הנכם רואה שמשהו מתעכב או לא מסתדר, ניתן לפנות אלינו בכל שאלה, הערה ואפילו הארה בטלפון מספר 053-9111139 או במייל info@linera.co.il.

כמובן, פרטי התשלום שלך שמורים מכל משמר. בעת התשלום יופיע סמל קטן של מנעול בשורת הכתובת של הדפדפן שלך. הסמל הזה מבטיח שהמידע והנתונים שלך מוצפנים ב-SSL, תוכנת האבטחה המתקדמת ביותר הזמינה כיום עבור עסקאות מקוונות.

זה בסדר גמור, קורה לפעמים שאין כימיה, אנחנו מבינים. אם אינך מרוצה ממוצר, ניתן להחזירו בקלות תוך 14 ימים.

קודם כל, איך שהפריט שהחזרת מגיע למחסן שלנו, אנחנו נשלח לך אישור קבלה אוטומטי. לאחר מכן, כל טיפול פרטני (כי אנחנו רוצים שכל אחת ואחד יקבלו את השירות שמגיע להם) לוקח בין שבעה עד ארבעה עשר ימי עסקים (לאחר קבלת הסחורה). אנחנו תמיד נדאג לשלוח לך מייל נפרד עם האישור על ההחזר שלך. כמו כן, מפה זה הזמן שיעבור עד שיתקבל הזיכוי כבר תלוי בבנק שלך, אבל הוא אמור להגיע לחשבון שלך לכל היותר בתוך 30 ימי עבודה.

אה כן, עוד דבר. חשוב לנו להדגיש שאם מימשת שובר או קוד הנחה, אנו שומרים לעצמנו את הזכות לגבות ממך את המחיר המקורי של המוצרים אם הערך הכולל של ההזמנה שלך נמוך משווי השובר (לאחר ניכוי הפריט שהחזרת).

ראשית, מזל טוב!!!

אז ככה, את שובר המתנה (או קוד ההנחה) יש להזין בשדה המיועד בקופה ולאחר מכן להקליק על כפתור ״החל״, ההנחה הרלוונטית על ההזמנה שלך תופיע באופן מיידי לאחר שזה יבוצע. אנחנו ממש לא רוצים להרוס את החגיגה, אז אנחנו ממליצים לך בחום לשים לב לתנאי השובר כמו תוקף וערך הזמנה מינימלי.

זאת שאלה מעולה! סאטן הוא בד מיוחד עם טכניקת אריגה אלכסונית שיוצרת מראה מהודר עם מגע רך, נעים ומלא ברק (מאיפה זה מוכר לנו?). הכותנה של מצעי ״Linera״ הינה 100% טבעית, עם סיבים ארוכים שמאפשרים לבד לנשום. אריגת הסאטן מתבצעת באלכסון, כאשר כל חוט אופקי מתחבר לארבעה חוטים אנכיים לאורך הבד. ככל שצפיפות הבד גדלה, הרכות והייחודיות שלו רק משתפרות, וכך הבד פחות קמיט ונשמר במצב טוב לאורך השנים.

אמת, צפיפות הבד היא המדד המשמעותי ביותר לאיכות ולרכות המצעים, ומשמעה היא כמות החוטים בכל אינץ’ מרובע. ככל שיש יותר חוטים, הם דקים ואיכותיים יותר ולכן הבד יותר עדין ויוקרתי. אנחנו תמיד שואפים לספק את החוויה האופטימלית במצעים, ולכן בחרנו להתמקד בטווח של 500-700 חוטים לאינץ’, כדי להבטיח את התחושה המושלמת של נוחות, רכות עוטפת ונעימות.

אוי ואבוי, ממש לא! אנו  ממליצים לכבס את המצעים בכביסה עדינה, עד 40 מעלות לכל היותר. האמת שאין צורך לזכור את זה בעל פה, כי ליתר ביטחון זה גם כתוב על תווית עם הוראות כביסה בכל פריט שאנו מוכרים. וטיפ קטן על הדרך: כשמכבסים? מגבות לחוד – מצעים לחוד!

חד משמעית. נשמח לספק לך את ההזמנה בנקודת האיסוף שלנו בהוד השרון. רק מומלץ שנתאם מראש בשביל שנדע להתכונן להגעתך ולספק לך את השירות המהיר והמדויק ביותר. ניתן לדבר איתנו ולקבוע בנייד מספר 053-9111139 או במייל info@linera.co.il