לוגו LINERA
0

ראשית הסיפור של המותג שלנו נעוצה בשאיפה שלנו להביא את האיכות של מצעי היוקרה של בתי המלון המפוארים בעולם לחדרי השינה של הבתים בישראל, הרצון לשלב יוקרתיות, נוחות ואיכות פרימום במחירים שפויים הובילה אותנו לייצר מותג שיגדיר מחדש את הסטנדרטים של מצעים בארץ.

מוצרים בחנות
אישה עם סרגל ועיפרון

המסע שלנו החל כאשר ביקרנו בתערוכות ברחבי אירופה ואסיה ונדהמנו לגלות את השפע והמבחר העצום שהעולם הזה מציע, ואז הגיעה הקורונה שסגרה לנו את השמיים, אבל למרות האתגרים שניצבו בפנינו במהלך המגפה, ערכנו מחקר מקיף ומעמיק בשביל ללמוד את ענף מצעי היוקרה בישראל, חקרנו וניתחנו, מחירים, מוצרים וחוויות קניה.

כשנגמרה הקורונה ונפתחו שוב השמיים, יצאנו במסע למציאת הבדים, העיצובים והטרנדים החמים ביותר בעולם, ביקרנו בעשרות תערוכות והכל עם משימה אחת לנגד עינינו: לספק לקהל הישראלי את המוצרים הטובים והאיכותיים ביותר במחירים שפויים שלא קורעים את הכיס, ביקרנו באינספור מפעלים על מנת למצוא היכן מיוצרים המצעים של הסוויטות של מלונות היוקרה המפוארים ביותר בעולם, כמו “Hilton”, “Four Seasons”, ו- ״Marriot”, מהודו, דרך בנגלדש ועד טורקיה, איפה לא חיפשנו? עד שבסופו של דבר מצאנו את אותם המפעלים ״הסודיים״ והתחלנו לעצב, לתכנן ולצאת לדרך!

עכשיו, לאחר שנתיים שלמות של עיצוב דוגמאות, מיון בדים ואיסוף החומרים אנחנו יוצאים לדרך ואנו מזמינים אתכם לחוויה החלומית שנקראת ״Linera”, בה אהבה, יוקרה ומחירים שפויים מתאחדים והופכים את חדר השינה שלך למקום הכי מפואר בבית!

 

X

Dream List

0
  סל הקניות שלך ריק :(חזרה לחנות

  LINERA'S MENU

  ערכות
  מצעים

  מצעים
  בדידים

  מצעים

  מתנה יוקרתית לאהובים שלכם

  קולקציית "Ultra soft - "Harmony

  “בקרני השמש הראשונות של האביב , זו הזדמנות להתחדשות ולפתיחת פרק חדש בבית ובלב. חוו התחלות חדשות עם מוצרים מובחרים שמעניקים יופי, חמימות, וחיבור, דרך חגיגה של צבעים וטקסטורות המזמינה את הטבע החוצה פנימה.”